Axe Sprchový Gél Pre Mužov Dark Temptation 250 ml

Kód: 1988
Neohodnotené
Značka: Axe
€2,81 / ks €1,12 / 100 ml
Skladom (>5 ks)

Axe Dark Temptation 250 ml pánsky sprchový gél

Detailné informácie

Podrobný popis

Každý vie, že ženy nedokážu odolať čokoláde. Prečo by tiez mali, keďže je tak dobrá. Axe Dark Temptation je vôňa s jemným čokoládovým nádychom, ktora ťa urob jednak tak neodolateľným.

Aj môžme maju šancu podtiahnuť svojej charizma zprávnu ono. V tomto smere rozhodne nie su ochudobnení: ich kľúčom k sebadôvere je Axe. Ženy totiž maju rady muža voňavé. Chcú- ak je upútať, okúzliť a nadobudnúť, musíme sami vyzerať a cítiť sa dobre, hoci sebaistí - potom je ľahké urobit ten rozhodujúcej prvý krok a úspech je zaručený!

Rovno ako čokoládu si ženy nebude môcť odpustiť NOVÚ variante od Axe Dark Temptation. Mnoho výskumov preukázalo, že pre ženy je jedným z najväčších lákadiel na svete práve čokoláda. Dôvodom je ho krémová Konzistencia a výborná sladká chuť. Ho vôňa naviac v Naso mozgu naštartujte fyzický proces, ktory spôsobuje, že sa naraz cíti bezvadne. A práve z tychto dôvodov značka Axe vyvinula špeciálny vzrušujúci orientálnych vôňu, ktora je naozajstnú inováciám a novinkou v rámci pôvodina radu dezodorantov Axe.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: