Airwick Elektr.s Náhr.Náplňou Satén a Ľalia 19ml

Kód: 1785
Neohodnotené
Značka: Air Wick
€4,67 / ks €24,58 / 100 ml
Skladom (>5 ks)

Nový elektrický osviežovač vzduchu - strojček a náplň Air Wick Essential Oils – jemný satén a mesačná ľalia zaistí, že váš domov vždy vonia sviežo a krásne. Zloženie vonného oleja obsahuje zložky na prírodnej báze a je obohatené o prírodné esenciálne oleje, ktoré boli vytvorené tak, aby vám priniesli autentický zážitok z vône. Vôňa Smooth Satin & Moon Lily ponúka bohatú kompozíciu večerných kvetov a šťavnatého ovocia s jemnými tónmi pižma. Navyše vďaka novej technológii sa vôňa dostane do každého kúta miestnosti a vytvorí príjemné prostredie. Elektrický difuzér Air Wick s výrazne zníženou spotrebou elektrickej energie ponúka príjemnú vôňu, ktorá trvá až 120 dní pri nastavení najnižšej intenzity.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Napätie: 220-240 V.
  • Návod na použitie: Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použitím výrobku.

Odskrutkujte uzáver náplne. Náplň vsuňte do jedného z Air Wick elektrických osviežovačov.

  • Klasický strojček: Náhradnú náplň držte vo zvislej polohe a vložte hlboko do spodnej časti strojčeka, kým nebudete počuť cvaknutie.
  • Plug Symphonia: Náhradnú náplň držte vo zvislej polohe a vložte hlboko do spodnej časti strojčeka po oboch stranách, kým nebudete počuť cvaknutie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: