Taft Lak na vlasy Power Cashmere 250 ml

Kód: 2147
Neohodnotené
Značka: Taft
€4,45 –0 %
Taft Lak na vlasy Power Cashmere 250 ml
€4,45 –0 % €4,44 / ks €17,76 / 1 l
Skladom (5 ks)
Taft Power Cashmere lak na vlasy poskytuje vďaka svojej receptúre 3 Weather Taft vašim vlasom účinnú ochranu proti vetru, vlhkosti a UV žiareniu. Lak sa odporúča predovšetkým na suché a namáhané vlasy, ktoré s ním získajú hebkosť kašmíru. Taft Power Cashmere lak na vlasy chráni pred vysúšaním a fixuje počas 24 hodín. Ľahko sa vyčesáva a pre vlasy nepredstavuje záťaž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Aplikujte zo vzdialenosti 30 cm. Pre objem: aplikujte priamo ku korienkom. Používajte v krátkych streknutiach.

Adresa podniku

Schwarzkopf & Henkel

Düsseldorf, Germany

Upozornenia na nebezpečenstvá

NEBEZPEČENSTVO

Extrémne horľavý aerosól. Nebezpečenstvo. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Používajte len na dobre vetranom mieste. Nestriekajte do očí.

Zložky

Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Metacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Vinyl Caprolactam/VP/Dimethylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Isopropyl Myristate, Triethyl Citrate, Parfum, Niacinamide, Panthenol, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: