Naturella Camomille Classic Normal 18ks

Kód: 610638
Neohodnotené
Značka: Naturella
€2,76 –25 %
517562 w700 h700
€2,76 –25 % €2,07 / ks €0,12 / 1 ks
Skladom (>5 ks)

Krása nie je len o tom ako vyzeráte, ale aj o tom, ako sa cítite. Vaša menštruácia by vám nemala brániť cítiť sa a vyzerať nádherne. Sme presvedčení, že ako kvetina v daždi, tak aj vaša pokožka je počas menštruácie ľahko zraniteľná a zaslúži si extra jemnú ochranu a citlivú starostlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vložky Naturella Classic Normal Camomile s krídelkami pre väčšiu diskrétnosť ponúkajú jemnosť a dennú ochranu pokožky v intímnej oblasti počas dní strednej menštruácie. Sú to jediné výrobky dámskej hygieny vybavené krémom Dermacrem, úžasným suchým ochranným mliekom, ktoré na základe klinického skúšania pomáha chrániť pred podráždením pokožky.

Vložky Naturella Classic Normal majú harmančekovú vôňu s exkluzívnym absorpčným systémom v kvetinovom vyhotovení – to je sila kvetov. Okrem toho sú vybavené absorpčnými vláknami na odvádzanie a nasávanie tekutiny z pokožky, aby ste mali pocit sucha a pohodlia.

Vložky Naturella vám poskytujú zvýšenú ochranu, ktorú potrebujete počas menštruačného cyklu s jemnosťou a starostlivosťou o pokožku, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Kvôli svojej menštruácii sa môžete cítiť nepohodlne, ale určite nie kvôli svojej ochrane.

Vyskúšajte aj vložky Naturella Classic Night a získajte tak zvýšenú ochranu počas noci.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: