Sidolux Univerzal Blue Flower Čist,Prostriedok 1 l

Kód: 671
Neohodnotené
Značka: Sidolux
€3,19 –25 %
CIS2133
€3,19 –25 % €2,39 / ks €2,39 / 1 l
Skladom (>5 ks)
Doprajte si jedinečnú krémovú vôňu spájajúca sviežosť a luxus vo vydarenej kombinácii plné harmónie a energie. Bude vás po celý rok hýčkať vycibrenú a vyváženú vôňou a dodávať vám vitalitu do každého dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prostriedok je charakteristický svojou originálnou exotickou vôňou a dokonalými čistiacimi vlastnosťami. Vďaka unikátnemu systému Soda Power, ktorého pôsobenie zmäkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzálny čistiaci prostriedok veľmi rýchlo nečistoty z povrchu. Produkt môžete bez obáv použiť na čistenie všetkých umývateľných povrchov, ako sú podlahy, dosky stolov či kvetináče.

  • Krehká kvetinová vôňa s púdrovými tónmi okorenená ružovým korením. Ideálne pre milovníkov Parfumu Chloé
  • Dokonale ľahko umýva a čistí
  • Univerzálny prostriedok na umývanie podláh, PVC, obkladov, dlažieb
  • Nezanecháva šmuhy
  • Dokonale umýva a čistí

Parfumácia týchto univerzálnych prostriedkov je jednoducho perfektná a mohli by sme ju prirovnať luxusnému Parfumu. V laboratóriách výrobcu Sidoluxu vo firme Lakme si dávajú záležať nielen na tom, aby ich produkty boli účinné, musia tiež spĺňať podmienku voňavého upratovania. Každý si predsa praje mať domov krásne prevoňaný a to až po dobu niekoľkých dní. Vďaka silnej a napriek tomu veľmi príjemné Parfumáciu, Vás produkty z radu Sidolux Universal nesklamú.

Aktivuje sa naplno pri zmiešaní čistiaceho prípravku s teplou alebo horúcou vodou.Soda power - unikátny systém odstraňovania špiny v prostriedku Sidolux následne zmäkčí vodu, vďaka čomu sa povrch odmastí a nečistoty sa ľahko odstránia. Zmäkčuje vodu. Nečistoty a špina sa rýchlejšie a lepšie odstraňujú. Umývanie všetkých povrchov je tak jednoduchšie a rýchlejšie.

Použitie

1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5 l vody. Takto připraveným roztokem umýváme povrch pomocí mopu, nebo hadříku. V případě silného znečištění povrch umyjeme nerozředěným, naneseným na houbičce, nebo hadříku. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako Koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Zloženie

<5% Aniontové Povrchově aktivní látky, <5% neiontové Povrchově aktivní látky, parfémy, Lilial, Hydroxycitronellal, konzervační činidla (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Upozornenie

Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Bezpečnostné upozornenie
Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečí
Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: