Tatratea citrus tea 32% 0,7l

Kód: 53637
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€19,90 –25 %
215135 mm1200x1200
€19,90 –25 % €14,92 / ks €21,31 / 1 l
Skladom (3 ks)

Od pradávna mal každý slovenský horal svoj recept na silný nápoj prezývaný „čaj“, ktorý vznikal z bylín, pálenky, medu, cesnaku a loja. V posledných 60 rokoch sa z neho stala obľúbená pochúťka na horských chatách. Od roku 2003 na tradíciu nadväzuje likérka v Kežmarku, vďaka ktorej si tento unikátny likér môžete vychutnať kdekoľvek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Extrakt z citrusových plodov dokonale ladí s chuťou tohoto likéru. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov. 

Dokonalé spojenie

Extrakt z citróna a limetky sa spojil s chuťou kandizovaného cukru a aromatického čierneho čaju. Výsledkom je nápoj jantárovej farby a výraznej vône, v ktorej môžete rozpoznať citrónovú trávu, mätu a bylinkový čaj.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: