Tatratea peach original 42% 0,7l

Kód: 53636
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€24,16 –25 %
11746ea2690ea6d6afe3f184efab3378 mm2000x2000
€24,16 –25 % €18,12 / ks €25,89 / 1 l
Skladom (3 ks)

Maceráciou čaju, bylín a korenín vznikne srdce nápoja Tatratea, ktorý následnou filtráciou získa svoj priezračný vzhľad. Po ôsmich týždňoch zrenia v tanku sú pridané ďalšie ingrediencie. Až po ďalších šiestich týždňoch odpočinku je nápoj stáčaný do dizajnovo oceňovaných fliaš a mieri k zákazníkom po celom svete. Ochutnajte ho studený, horúci alebo ako súčasť miešaných nápojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Aj napriek vyššiemu obsahu alkoholu si nápoj zachováva príjemnú chuť vďaka extraktu z broskýň, čierneho a bieleho čaju. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov. 

Intenzívna aróma

Ponorte sa do intenzívnej chuti likéru, ktorú mu dodáva extrakt z broskýň, čierneho a bieleho čaju. Po ochutnaní môžete rozpoznať chuť medového vína a žltých kvetov, privoňaním odhalíte arómu čerstvých a sušených broskýň spolu s bielym čajom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: