Tatratea herbal tea 35% 0,7l

Kód: 68432
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€22,08 –25 %
d0cc307c3e8deda6d74a6afcb79178a0 mm2000x2000
€22,08 –25 % €16,56 / ks €23,66 / 1 l
Skladom (3 ks)

Povestnú chuť a kvalitu likéru dodávajú starostlivo vybrané prísady. Základ tvoria čajové lístky z indickej provincie Assam, dubové hobliny a správna kombinácia bylín s korením, ku ktorým výrobca pridá pramenitú horskú vodu, jemný lieh, pravý cukor, ovocné destiláty, výťažky z ovocia a prírodné arómy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov. 

Maceráciou čaju, bylín a korenín vznikne srdce nápoja Tatratea, ktorý následnou filtráciou získa svoj priezračný vzhľad. Po ôsmich týždňoch zrenia v tanku sú pridané ďalšie ingrediencie. Až po ďalších šiestich týždňoch odpočinku je nápoj stáčaný do dizajnovo oceňovaných fliaš a mieri k zákazníkom po celom svete. Ochutnajte ho studený, horúci alebo ako súčasť miešaných nápojov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: