Tatratea flower tea 47% 0,7l

Kód: 81784
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€23,90 –25 %
7212 w700 h700
€23,90 –25 % €17,92 / ks €25,60 / 1 l
Skladom (3 ks)

Povestnú chuť a kvalitu likéru dodávajú starostlivo vybrané prísady. Základ tvoria čajové lístky z indickej provincie Assam, dubové hobliny a správna kombinácia bylín s korením, ku ktorým výrobca pridá pramenitú horskú vodu, jemný lieh, pravý cukor, ovocné destiláty, výťažky z ovocia a prírodné arómy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný, originálny, čajovo – bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čajov, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je obohatený o extrakty zo sedmych lúčnych kvetov, siedmych kvetov z kríkov a siedmych kvetov zo stromov. V jeho vôni prevládajú kvety nechtíka, levandule, hluchavky a rebríčka. Ak budete pozorní, na jazyku ucítite lipu, agát či pomarančový kvet. Dominantou je však bazový kvet, ktorý je doplnený o sladkastý med. 

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Tento variant likéru bol doplnený o starostlivo vybrané kvety, ktoré dodajú chuti mnoho nových tónov. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: