Baba Pánsky Sprchový Gél Morské Minerály 750 ml

Kód: 1591
Neohodnotené
Značka: Baba
€5,40 –4 %
martons baba sprchovy gel morske mineraly 750ml scaled 1
€5,40 –4 % €5,16 / ks
Skladom (>5 ks)

Obsahuje morské minerály - Pánsky sprchový gél - Veľkosť rodiny - pH šetrné k pokožke - Dermatologicky testované Slaná morská voda sa líši od sladkej vody. Nielen preto, že je jednoduchšie udržať si prehľad. Byť v ňom je akosi iné. Je to veľmi zvláštny pocit, pretože táto obrovská vodná plocha je takmer živá. Je v ňom veľa energie, ktorá je podmanivá. Takýto výnimočný zážitok vyvoláva minerálny sprchový gél Baba Marine. Každý deň vás vezme na malú cestu po mori. Môže sa používať na kúpanie a umývanie rúk. Od roku 1920 poskytuje ikonická modro-biela bodkovaná Baba maďarským rodinám jemnú starostlivosť v ich každodennom živote. Vďaka svojim známym zložkám a vôňam je Baba inteligentnou voľbou pre všetkých členov rodiny. Všetko sa začalo slávnym lanolínovým mydlom, ale dnes sa rozšírilo na širokú škálu potrieb v podobe peny do kúpeľa, šampónu, telového mlieka, mydla, tekutého mydla a dezodorantu. Sprchový gél Baba je navyše medzi Maďarmi obľúbený a značka je už roky lídrom v tejto kategórii. Niet divu, veď práve počas večerného kúpeľa sa začína to pravé ramazuri, keď sa deti ponoria do svojej fantázie a dostanú sa do šťastnejšieho stavu mysle - a to je samotný moment Baba. Poslaním Baba je zblížiť rodičov a deti prostredníctvom hry s ľahkým srdcom. Nech žije ramazuri!

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti produktu:
• Obsahuje morské minerály
• Pánsky sprchový gél
• pH priateľské k pokožke
• Dermatologicky testované

Slaná voda v mori sa líši od sladkej vody. Je to celkom zvláštne, pretože táto obrovská vodná plocha je takmer nažive. Podmanivá je hojnosť energie. Túto špeciálnu skúsenosť vyvoláva minerálny sprchový gél Baba Sea. Každý deň vás vezme na malú námornú plavbu. Možno použiť aj na kúpanie a ručné umývanie.

Ikonická modrá a biela bodkovaná Baba sa od roku 1920 venuje maďarským rodinám v každodennom živote jemnej starostlivosti. So svojimi známymi prísadami a vôňami je Baba skutočne inteligentnou voľbou vhodnou pre všetkých členov rodiny. Všetko to začalo zaslúžene slávnym mydlom Lanolinos, ale dnes sa vzťahuje na širokú škálu produktov: penový kúpeľ, šampón, telové mlieko, mydlo, tekuté mydlo a dezodorant. Sprchové gély Baba sú navyše obľúbenými Maďarmi, značka je už mnoho rokov lídrom na trhu v tejto kategórii. Niet divu, pretože skutočná zábava sa začína počas večerného kúpania, keď sú deti ponorené do svojho sveta fantázie a dostanú sa do šťastnejšieho duševného stavu - a to je samotný Baby okamih. Poslaním Baby je priblížiť rodičov a deti ľahkou hrou. Nech žije zábava!

O značke:
Jemná starostlivosť od roku 1920

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: