Hell coffee capuccino káva energetická 250ml

Kód: 217484
Neohodnotené
Značka: Hell
€1,34 –25 %
Hell coffee capuccino káva energetická 250ml
€1,34 –25 % €1 / ks €0,40 / 100 ml
Skladom (>5 ks)

V spoločnosti HELL si vždy lámeme hlavu nad tým, ako prísť s niečím novým! Vysoká kvalita je pre nás veľmi dôležitá, a preto sme vyvinuli úplne nový výrobok, ktorý v sebe spája vysokú kvalitu s originalitou a zároveň zachováva funkčnosť nášho výrobku.

Vytvorili sme Energy Coffee! Nevyrobili sme energetický nápoj s príchuťou kávy, ale osvieženie s vysokým obsahom mlieka a pravým kávovým extraktom, ktorý kombinuje hladkú chuť kávy s mliekom a dve najdôležitejšie funkcie energetických nápojov: poskytuje energiu a stimuláciu. Energy Coffee obsahuje ďalšie jedinečné prísady charakteristické pre HELL, ktoré spotrebiteľovi poskytujú ešte lepší zážitok. Ak hľadáte skutočný zážitok z kávy, zaujímajú vás novinky a kvalita je pre vás dôležitá, využite túto príležitosť – zvýšte svoju energiu a vychutnajte si osviežujúcu chuť Energy Coffee.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Coffee Cappuccino, ak chcete silnejšiu chuť kávy, vyberte si naše Energy Coffee Cappuccino, ktoré obsahuje 75 % mlieka. Vyrába sa s vysokým obsahom kofeínu 40 mg/100 ml a pravým kávovým extraktom bez konzervačných látok. Tento špeciálne balený mliečny nápoj plníme do 250 ml, 100 % recyklovateľných hliníkových plechoviek, pretože ochrana životného prostredia je pre nás dôležitá. Najlepšie chutí chladené.

Podáva sa chladené.
• S pravým kávovým extraktom
• Vysoký obsah kofeínu 40 mg/100 ml
• Bez konzervačných látok (pasterizované)
• Obsah mlieka 75 % (UHT)
• 100% recyklovateľný obal ♻

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: