Hell Strong Watermelón 250ml+0,15€zál.plech

Kód: 220694
Neohodnotené
Značka: Hell
€0,94 –25 %
Hell Strong Watermelón 250ml+0,15€zál.plech
€0,94 –25 % €0,70 / ks €0,28 / 100 ml
Skladom (>5 ks)

HELL ENERGY je mladá úspešná spoločnosť pôsobiaca v kategórii energetických nápojov, ktorá má iba 13 ročnú históriu, ale veľmi dynamicky sa rozvíja. Je jednou z najvýraznejšie sa vyvíjajúcich značiek v FMCG, čo dokazuje jej krátka cesta k úspechu a dynamicky rozvoj exportných trhov. Značka, ktorá vznikla v roku 2006, sa behom troch rokov stala dominantným konkurentom na medzinárodných trhoch.

HELL je prvou voľbou pre spotrebiteľa na trhu a je k dispozícii vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

HELL je lídrom na trhu nie len v domácom Maďarsku, ale aj v Bulharsku, Azerbajdžane, Grécku, na Cypre, v Chorvátsku, Rumunsku, na Slovensku a v Bosne a Hercegovine. Tajomstvo HELL ENERGY spočíva v mimoriadnej kvalite, perfektnom pomere cena / kvalita, v širokej dostupnosti (usilujeme o dosiahnutie 70% distribúcie v každej krajine), medzinárodnej marketingovej komunikačnej podpore a  v neposlednom rade pozíciou značky, ktorá reflektuje potreby spotrebiteľov.

Značka je tak považovaná za najlepšiu voľbu pre spotrebiteľa na trhu. Aké je tajomstvo jej úspechu? Úspech značky HELL ENERGY spočíva v mimoriadnej kvalite, atraktívnom dizajne, skvelej cene, vysokej distribúcii a špičkovom marketingu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Letná chuť HELL STRONG WATERMELON s príchuťou vodného melónu, o 20 % viac kofeínu namiesto 32 mg / 100 ml, bez konzervantov, s prídavkom 5 druhov vitamínov B, v nekonečne recyklovateľnom  obale na vás čaká, aby sa stal súčasťou vášho každodenného života.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: