Clin MultiShine čistič okien 500 ml

Kód: 603
Neohodnotené
Značka: Clin
€2,58 –25 %
Clin MultiShine čistič okien 500 ml
€2,58 –25 % €1,93 / ks €3,86 / 1 l
Skladom (>5 ks)
Univerzálny čistič na 25 typov povrchov, Inovatívne zloženie s opravujúcim efektom, Jednoduché použitie vďaka praktickej hlavici s pištoľou, Funkcia rozprašovača a peny, Odolná ochrana proti vode a nečistotám

Detailné informácie

Podrobný popis

Marketing produktu

Clin MultiShine čistič okien je univerzálny čistič s inovatívnou Liquid Glass technológiou, ktorý môže byť použitý na viac ako 25 typov povrchov na odstránenie každodenných nečistôt, ako sú prach, odtlačky prstov, škvrny od jedla atď. Príklady povrchov *: sklo, okná, lesklý dekor, hliník, chróm, nerezová oceľ, drevo, obrazovky, vnútorný priestor auta atď. * Pozor pri používaní na obrazovky: dodržujte odporúčania výrobcu k čisteniu, nestriekajte výrobok priamo na povrch, ale použite jemnú handričku. Vyhnite sa silnej vlhkosti!
Lakované povrchy: nastriekajte Clin na vlhkú handričku.
Citlivé povrchy (prírodné drevo, koža): vždy najskôr vyskúšajte na málo viditeľnom mieste.

3v1 Liquid Glass Technológia - Clin 3v1 s inovatívnou Liquid Glass Technológiou ponúka perfektný čistiaci výkon - okná a sklenené povrchy budú žiariť ako nové!

Oprava - S Liquid Glass technológiou, ktorá opravuje mikro škrabance *, takže Vaše okná a sklenené povrchy žiaria ako nové!
* dočasný opravný efekt na mikro škrabance na skle (na základe laboratórneho testu)

Marketing značky

Clin je expert na dokonale čisté okná bez šmúh. Výnimočná receptúra s alkoholom poskytuje oknám žiarivý lesk bez šmúh aj bez vyčerpávajúceho leštenia. Unikátna hlavica podporuje nielen funkciu spreja, ale aj funkciu peny, vďaka čomu odstraňuje aj zažranú špinu. Clin pokrýva hneď niekoľko potrieb zákazníkov v oblasti vône (citrón, jablko, ocot), typov a veľkosti balenia (spreje, náhradné balenia, plastová fľaša), ako aj špecializácie produktov (okná, univerzálny, proti zahmlievaniu, rámy či variant na viaceré povrchy. Clin je lídrom na trhu čistiacich prostriedkov na okná v strednej a východnej Európe.

Marketing výrobcu

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.

Ďalšie informácie

Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi.

Zloženie

Parfum, Methylisothiazolinone

Informácie o produkte

Logá tretích strán

Cleanright.eu, Zelený bod, Mobius Loop

Skladovanie a použitie

Príprava a použitie

Nastriekajte Clin na čistený povrch a zotrite suchou handričkou.

Skladovanie

Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Meno a Adresa

Adresa výrobcu

Henkel Central Eastern Europe Operations GmbH
Erdbergstrasse 29
1030 Vienna
Austria

Adresa distribútora

HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Záhradnícka 91
821 08 Bratislava
Tel.: (+421) 2 333 19 111
E-mail: henkel.slovensko@henkel.com
www.henkel.sk

Vrátiť

HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Záhradnícka 91
821 08 Bratislava
Tel.: (+421) 2 333 19 111
E-mail: henkel.slovensko@henkel.com
www.henkel.sk

Balenie

Číselná veľkosť

Číselná veľkosť - 500

Jednotka (špecificky)

Jednotka (špecificky) - Mililitrov

Priemerné rozmery

Priemerné rozmery

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Upozornenie: v prípade jemných povrchov (prírodné drevo, koža,...) vyskúšajte prípravok na málo viditeľnom mieste. V prípade plazmových alebo LCD obrazoviek, postupujte podľa návodu na použitie od výrobcu.

Čistiaci prostriedok na pevné povrchy. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu aerosólov. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Noste ochranné rukavice. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: