Bref Power Aktiv Gél WC čistič s efektom osviežovača vzduchu - lemon 700 ml

Kód: 2059
Neohodnotené
Značka: Bref
€2,24 –25 %
Bref Power Aktiv Gél WC čistič s efektom osviežovača vzduchu - lemon 700 ml
€2,24 –25 % €1,68 / ks €2,40 / 1 l
Skladom (3 ks)
LESKLÁ A SVIEŽA: Bref Power Aktiv Gél je účinný čistiaci gél na povrch toalety, ktorý poskytuje čistú a lesklú toaletu a zanecháva príjemnú dlhotrvajúcu vôňu vo vašej kúpeľni, HYGIENICKY ČISTÁ: Vďaka silnej čistiacej pene je čistenie bez námahy a Vaša toaleta bude hygienicky čistá bez stopy vodného kameňa a nečistôt, PRE VŠETKY TOALETNÉ MISY: Bezproblémové a jednoduché použitie pre všetky typy povrchov a tvarov toaliet. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov, JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Nová praktická fľaša pre lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Aplikujte gél pod okraj vašej toalety, nechajte pôsobiť a potom použite WC kefu pre najlepšie výsledky. Spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety, SILNÝ PROTI SILNÉMU ZNEČISTENIU: Pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín, škvŕn a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút. Použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt

Detailné informácie

Podrobný popis

Marketing produktu

Bref Power Aktiv Gel je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy a zaplní kúpeľňu sviežou vôňou na dlhý čas. Vďaka svojej účinnej čistiacej pene je Bref Power Aktiv účinný proti najbežnejším problémom pri WC čistení a ponúka jednoduché hygienické hĺbkové čistenie bez stôp vodného kameňa a nečistôt. Môže byť použitý ako každodenný čistič na akýkoľvek povrch a tvar toalety. Pre príjemnejšie čistenie a dotyk sviežosti v celej toalete Bref Power Aktiv tiež poskytuje sviežu citrónovú vôňu.

Zloženie

< 5 % neiónové tenzidy, Parfum

Informácie o produkte

Logá tretích strán

Cleanright.eu, Zelený bod, Mobius Loop

Skladovanie a použitie

Príprava a použitie

Bezpečnostný uzáver pre deti: Otvorenie: zatlačte uzáver na obidvoch stranách a otočte ho doľava. Zatvorenie: opatrne zatvorte uzáver, kým nebudete počuť kliknutie.

Použitie: Nová praktická fľaša na lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Stačí aplikovať gél pod okraj, nechať pôsobiť (pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút) a použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt. Potom spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.
Pre kompletnú sviežosť a silné čistenie toalety sa pozrite aj na ďalšie Bref produkty, ako sú Bref Color Aktiv Gél alebo Bref Pro Nature gél.

Skladovanie

Preprava a skladovanie vo zvislej polohe. Skladujte pri teplote od +5 °C do + 40 °C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Meno a Adresa

Adresa výrobcu

Henkel Srbija d.o.o.
Bulevar Oslobođenja 383
11040 Belgrad

Adresa distribútora

HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Záhradnícka 91
821 08 Bratislava
Tel.: (+421) 2 333 19 111
e-mail: henkel.slovensko@henkel.com
www.henkel.sk

Vrátiť

HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Záhradnícka 91
821 08 Bratislava
Tel.: (+421) 2 333 19 111
e-mail: henkel.slovensko@henkel.com
www.bref-wc.sk
www.henkel.sk

Balenie

Číselná veľkosť

Číselná veľkosť - 700

Jednotka (špecificky)

Jednotka (špecificky) - Mililitrov

Priemerné rozmery

Priemerné rozmery

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami! Nemiešajte s čističmi obsahujúcimi chlór (môžu uvoľňovať nebezpečné plyny)!

BREF POWER AKTIV GEL LEMON.
WC čistič. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Bezpečnostné varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte biocídy opatrne. Pred použitím si prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: