Pur Apple 450ml

Kód: 4620
Neohodnotené
Značka: Pur
€1,54 –25 %
7cd7488c6a94f24c9d1092f576bab544 mm2000x2000
€1,54 –25 % €1,15 / ks €0,26 / 100 ml
Skladom (>5 ks)

Receptúra Pur 3x Action zaistí hygienickú čistotu, ktorú môžete nielen vidieť, ale aj cítiť, a to vďaka trom efektom: 1. Extra silná odmasťovacia sila rozpúšťa a útočia na nečistoty ako magnet. 2. Účinné a husté zloženie zároveň spoľahlivo odstraňuje silne aromatické pachy, ako je napríklad zápach z rýb alebo cibule. 3. Po umytí bude navyše vaše riadu neprekonateľne lesklé a žiarivé.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný popis

loženie tohto radu obsahuje enzymatické bikarbonáty , ktoré odstraňujú odolné zvyšky jedla, škrob či mastnotu, a tiež pripáleniny. Účinné zloženie je inšpirované šéfkuchármi po celom svete, ktorí na umývanie riadu používali bikarbonát pre jeho silné odmasťovacie účinky.

  • Odstraňuje mastné škvrny.
  • Odstraňuje zaschnuté zvyšky.
  • Odmasťuje.
  • Proti pripáleninám.
  • S vôňou jablka.

Pur môžete použiť na všetky typy riadu a kuchynských potrieb. Je jedno, či umývate riad zo skla, porcelánu, umelej hmoty, ocele alebo striebra, Pur vždy zaistí jeho perfektnú čistotu a lesk. Pur ale tiež môžete použiť na čistenie kuchynských prístrojov a pracovných plôch.

Použitie

Účinná dvojitá sila: proti odolnej mastnote a škrobu. 2-3 kvapky/5l vody, na odmočenie, 1,5 čajovej lyžičky/1l vody.

Malé množstvo prípravku naneste na hubku alebo priamo na riad. Po umývaní riadu starostlivo opláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ak chcete dosiahnuť najlepší umývací výsledok, odporúčame umývať riad v nasledujúcom poradí: sklo, porcelán, príbory, taniere a hrnce. Hrnce so zaschnutými zvyškami jedla namočte najlepšie hneď po varení do vody s trochou Puru. Zvyšky jedál na riade a príboroch, ako sú špenát alebo kel, opláchnite pod tečúcou studenou vodou bez použitia prostriedku na umývanie riadu. Tak nemusíte často meniť vodu na umývanie riadu.

Umývanie silne znečisteného riadu :

Namiesto toho, aby ste náročne drhli riad hubkou, nechajte riad so silne zašpinenými miestami dlhší čas namočený vo vode s trochou Puru. Tip na umývanie:

Napustite vodu (cca 38-40 °C) a pridajte zodpovedajúce množstvo Puru podľa návodu. Pokiaľ použijete veľké množstvo prostriedku na umývanie riadu, môže sa vytvoriť príliš veľké množstvo peny, vďaka ktorej riad schne pomalšie. Najskôr vždy opláchnite poháre, taniere a príbory, potom silne znečistený riad. Nakoniec umývajte hrnce - tak budete môcť vodu používať dlhšie. V napustenej vode musí byť súvislá vrstva peny, nesmie sa tvoriť mastné oká na hladine. Kto preferuje umývanie pod tečúcou vodou, mal by dávkovať prostriedok tak, aby hubka po stlačení stále penila.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: