Air Wick freshmatic stroj lesné ovocie 250 ml

Kód: 4168
Neohodnotené
Značka: Air Wick
€7,38 –0 %
Air Wick freshmatic stroj lesné ovocie 250 ml
€7,38 –0 % €7,37 / ks €29,48 / 1 l
Skladom (>5 ks)
Toaleta, kúpeľňa, kuchyňa, Automaticky uvoľňuje dávky vône, Kontrola intenzity vďaka nastavení frekvencie, Neutralizuje pachy

Detailné informácie

Podrobný popis

Informácie o produkte

Logá tretích strán

CE označenie - Európska konformita, Zelený bod

Pôvod

Zariadenie vyrobené v Číne, náplň v UK

Skladovanie a použitie

Príprava a použitie

Majte difuzér natočený smerom od vašej tváre po celú dobu používania.

Návod na použitie: Pred vložením aerosólu do difuzéra sa presvedčte, či je difuzér vypnutý: nastavenie ”OFF”. Pred zapnutím, difuzér natočte smerom od vašej tváre. Po zapnutí difuzéra dôjde po 15 sekundách k automatickému uvoľneniu vône. Z bezpečnostných dôvodov postupujte starostlivo podľa pokynov k použitiu automatického strojčeka Air Wick Freshmatic.

Meno a Adresa

Adresa distribútora

RB (Hygiene Home) Slovakia, spol. s r.o.
Drieňová 3
821 08 Bratislava
tel.: +421 239 105 440
www.rbeuroinfo.com

Vrátiť

RB (Hygiene Home) Slovakia, spol. s r.o.
Drieňová 3
821 08 Bratislava
tel.: +421 239 105 440
www.rbeuroinfo.com

Balenie

Číselná veľkosť

Číselná veľkosť - 250

Jednotka (špecificky)

Jednotka (špecificky) - Mililitrov

Priemerné rozmery

Priemerné rozmery

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo horľavosti
Nebezpečenstvo

Air Wick Freshmatic. Difuzér a náplň do osviežovača vzduchu - Maui mango.
Nebezpečenstvo. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Obsahuje linalool. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny.

POKYNY NA BEZPEČNÉ POUŽITIE: POZORNE si prečítajte - uchovajte v prípade budúceho použitia. Toto zariadenie je napájané batériami. LEN NA POUŽITIE DOSPELÝMI. Zariadenie nesmú používať deti ani osoby so zníženými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami. Používajte len podľa pokynov. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ A ZVIERAT. Používajte v dobre vetrateľných priestoroch. VYPNITE ČASOVAČ PRED VLOŽENÍM NÁPLNE. Prečítajte si a dodržujte bezpečnostné pokyny pre použitie na aerosólovej náplni. Používajte len náplne Air Wick. UMIESTNITE ZARIADENIE NAD ÚROVEŇ OČÍ (NAJMENEJ 2 METRE OD PODLAHY). Použite iba alkalické batérie, ktoré nie je možné dobíjať. Presvedčte sa, či sú batérie správne vložené a zarovnajte svorky (+) a (-). Ak batérie vytečú, okamžite ich vytiahnite a odstráňte nečistoty. Ak sa zariadenie dlhší čas nepoužíva, batérie vyberte. Ak idete preč na dlhšie ako týždeň, zariadenie vypnite. ČO NEROBIŤ: Zariadenie neumiestňujte v blízkosti zdroja tepla, otvoreného plameňa, akéhokoľvek elektrického zariadenia alebo na priame slnečné svetlo (nad 50 °C). Nemiešajte použité batérie, batérie rôznych značiek alebo rôznych druhov. Nevystavujte batérie vode, ohňu ani vysokým teplotám. Neskratujte. Nepokúšajte sa dobíjať batérie.
POZOR: Používajte len podľa príslušných pokynov. Úmyselné zneužitie zámernou koncentráciou a vdychovaním obsahu môže byť škodlivé alebo smrteľné. Nevdychujte aerosóly. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v motorových vozidlách a v blízkosti rúr a krbov. Klzký na tvrdých povrchoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: