Tatratea coconut tea 22% 0,7l

Kód: 60683
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€17,76 –25 %
1430 tatra 22
€17,76 –25 % €13,32 / ks €19,03 / 1 l
Skladom (3 ks)

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Vyskúšajte zaujímavú kombináciu s ovocím acai a aróniou, ktoré dodáva nádych exotiky a je bohaté na prírodné antioxidanty. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čajovo bylinný likér, tvorený vyváženým pomerom najjemnejšieho liehu, prírodných extraktov z vysokohorských bylín, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a čistej tatranskej vody. Je obohatený o extrakty kokosu s chuťou jeho sladkej a voňavej dužiny a o extrakty prvotriedneho bieleho čaju získaných z mladých lístkov čajovníka, ktoré túto chuť svojou jemnosťou znásobujú. 

Stávka na sladkosť

Ochutnajte netradičné spojenie Tatratea so sladkou príchuťou praženého kokosu a čerstvého medu. Harmóniu chutí podčiarkuje mlieko a jemný biely čaj, ktorý je získavaný z mladých lístkov čajovníka. Nápoj obsahuje 22 % alkoholu a patrí k tým najjemnejším z rady Tatratea.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: