Tatratea hibiscus & red tea 37% 0,7l

Kód: 68433
Neohodnotené
Značka: Tatratea
€22,28 –25 %
1421 tatra 37
€22,28 –25 % €16,71 / ks €23,87 / 1 l
Skladom (3 ks)

Povestnú chuť a kvalitu likéru dodávajú starostlivo vybrané prísady. Základ tvoria čajové lístky z indickej provincie Assam, dubové hobliny a správna kombinácia bylín s korením, ku ktorým výrobca pridá pramenitú horskú vodu, jemný lieh, pravý cukor, ovocné destiláty, výťažky z ovocia a prírodné arómy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte, prečo sa z Tatratea stal nápoj obľúbený po celom svete. V každom dúšku tejto unikátnej liehoviny môžete cítiť dokonale vyváženú chuť najjemnejšieho liehu, vysokohorských bylín, výberového čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a pramenitej horskej vody. Extrakt z červeného čaju, ibišteka a višní dopĺňa nápoj o nové sladké tóny a arómu. Tatratea nadväzuje na dlhú tradíciu tatranských horalov, ktorí si vyrábali svoj vlastný alkoholický nápoj nazývaný „čaj“. Teraz si tento likér môžete vychutnať v dizajnovo unikátnych fľašiach a mnohých variantoch. Tatratea si zamilujete horúci aj studený alebo sa môže stať zaujímavou prísadou miešaných nápojov. 

Objavte nové chute

Vyskúšajte Tatratea v zaujímavej kombinácii s extraktmi z červeného čaju, ibišteka a višní, ktoré sú bohaté na prírodné antioxidanty. Výsledkom tohoto spojenia je chuť sladkých praliniek, hrozienok a crème brûlée s arómou zimného korenia a datlového sirupu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: